logo TZB-info

Nabídky pracovních míst

Technická podpora v pohodlí kanceláře

vloženo:4.3.2020
firma:REFLEX CZ, s.r.o.
jméno:David Čech
kontakt:cech@reflexcz.cz
region:Praha, Středočeský kraj

Technický kolega, 40 000 minimum + stravenky

Máš nějaké zkušenosti v oboru TZB? Rád pracuješ v kanceláři, ale občas potřebuješ i na vzduch? Potom jsi ideální kandidát na pozici Technická podpora. Rozšiřujeme náš tým! Považujeme se za rodinnou firmu s téměř nulovou fluktuací a přátelskou atmosférou. V prvé řadě ti nabízíme stabilitu - zaujímáme přední pozici na trhu TZB. Po zapracování dostaneš firemní auto i k soukromým účelům, 130 korunové stravenky, notebook, telefon, ale také ti přispějeme na penzijní nebo životní pojištění. Ještě stále málo? K tomu všemu slušný fixní základ ve zkušební době a po ní si odneseš daleko více díky férovému motivačnímu systému. Po zapracování máš možnost postupu na pozici Obchodně technický zástupce s provizemi.

Náplň tvé budoucí práce:
  • Každé ráno si uvaříš kávu
  • Pracovat budeš jen ve všední dny
  • Důkladně tě zaškolíme
  • Ze začátku se budeš muset mnohé naučit
  • Budeš spolupracovat s projektanty, servisními techniky a specialisty z řad montážních firem
  • Budeš připravovat technické podklady pro projekty
  • Budeš zajišťovat nabídky od dodavatelů
  • Budeš zpracovávat cenové nabídky
Jsi ideální kandidát pokud:
  • Jsi loajální osoba, která zapadne do našeho týmu
  • Technika je tvůj koníček
  • Rád se učíš novým věcem
  • Nebojíš se řešit stresové situace
  • Jsi proklientsky zaměřený
  • S telefonem jsi víc než kamarád
  • Troufneš si na psanou angličtinu nebo němčinu
  • Bez řidičáku skupiny B to nepůjde
Co nabídneme my tobě?
  • 130 Kč stravenky
  • férový provizní systém
  • automobil (k soukromým účelům po zapracování)
  • notebook a telefon
  • 25 dní dovolené
  • práci v moderním prostředí
  • super šéfa a kolegy
  • nebudeš se nudit

Další benefity naší spolupráce ti sdělíme na pohovoru, až zjistíme, zda i ty máš zájem pro nás pracovat.

Nebojte se změny a napište! Chopte se příležitosti, dokud je ve hře.

ZOBRAZIT PLNOU VERZI