logo TZB-info

Nabídky pracovních míst

Šéfmontér

vloženo:26.2.2020
firma:VODA CZ s.r.o.
jméno:Zlata Jůzová
kontakt:juzova@vodacz.com
region:Královéhradecký kraj
Co budete dělat?

Realizaci zakázek: příprava na dílně dle dokumentace zadání - orientace ve výkresové dokumentaci.
Montáž v terénu = vystrojení ČOV, úpravny vody a jiných vodohospodářských zařízení, práce s ocelí, nerez i plastovým materiálem, práce v týmu či samostatně, v hloubkách i výškách.

Požadujeme:
  • odolnost proti stresu,
  • komunikativnost,
  • ochotu učit se a umět zabrat,
  • řidičský průkaz,
  • svářecí nebo vazačský průkaz výhodou
Nabízíme:
  • Mzdu od 140 Kč/hod + provize z dokončených zakázek a firemní benefity: profesní růst - systém interního a externího vzdělávání,
  • stravenky,
  • příspěvky na důchodové nebo životní pojištění,
  • finanční benefity na rekreaci, sport či péči o zdraví,
  • služební telefon,
  • služební vůz,
  • každý týden čisté montérky,
  • profi nářadí Hilti.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu zasílejte své životopisy na personální oddělení: Zlata Jůzová - juzova@vodacz.com

ZOBRAZIT PLNOU VERZI