logo TZB-info

Nabídky pracovních míst

Technik specialista - elektroinstalace budov

vloženo:5.2.2020
firma:DEK a.s.
jméno:Jitka Kratochvílová
kontakt:jitka.kratochvilova@dek-cz.com
region:Praha

Stavebniny DEK a.s., největší distributor stavebních materiálů v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou pobočku zaměstnance na pozici: Specialista – elektroinstalace budov, inteligentní budovy. Koho hledáme? Profíka nebo i absolventa, kterého baví elektrotechnika a láká ho osobnostní rozvoj a kariéra. Naše společnost se rozvíjí a nabízí pracovní příležitosti pro ty, kteří jsou odhodláni na sobě pracovat.

Pracovní náplň:
  • Přímá spolupráce s produktmanažerem při výběru vhodných výrobků do sortimentu elektroinstalačního materiálu Stavebnin DEK
  • Vytváření a pečování o technické „know how“ ve svěřeném oboru
  • Zajištění technických informací k sortimentu elektroinstalačního materiálu
  • Technické posuzování výrobků před zařazením do sortimentu Stavebnin DEK
  • Příprava technických podkladů pro prodej (katalog, technické listy apod.)
  • Šíření technických informací v rámci firmy (spolupráce při školení nových zaměstnanců apod.)
  • Rozvoj sortimentu pro moderní technologie (inteligentní budovy, fotovoltaika apod.)
Požadujeme:
  • SŠ s maturitou elektrotechnického zaměření (VŠ je výhodou)
  • Znalost požadavků na elektroinstalaci staveb
  • Zájem o obor moderní elektroinstalace budov
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Ochotu učit se nové věci
  • Znalost práce na PC
  • Anglický jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme:
  • Zajímavou, nevšední a samostatnou práci
  • Příležitost stát se uznávanou technickou autoritou ve svěřeném oboru
  • Možnost profesního růstu v rámci firmy
  • Příspěvek na stravenky á 100 Kč (formou stravenkové karty)
  • MultiSport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební telefon, PC vybavení a po zapracování služební automobil
  • Zaměstnanecké slevy na nákup ve Stavebninách DEK
  • Pracovní prostředí v mladém kolektivu silné a stabilní firmy

ZOBRAZIT PLNOU VERZI