logo TZB-info

Nabídky pracovních míst

Vedoucí projektant - pozemní stavby

vloženo:3.2.2018
firma:Energy Benefit Centre
jméno:Ing. Zdeněk Zachariáš
kontakt:zdenek.zacharias@energy-benefit.cz
region:Jihomoravský kraj

Do našeho profesionálního a kreativního týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici projektant pozemních staveb. Kromě standardního Autocadu uvítáme ochotu učit se nové věci. Případná znalost tvorby projektů budov založených na informačním modelu (BIM), pomocí software REVIT je ocenitelnou výhodou. Orientujeme se na pozemní stavitelství, kde převažují energeticky šetrné rekonstrukce budov s využitím nejmodernějších materiálů a dostupných technologií vytápění využívající obnovitelné zdroje. Technologie jako absorpční plynová tepelná čerpadla, nucené větrání s rekuperací, fotovoltaika nebo fototermika jsou na denním pořádku. Novostavby cílíme nízkoenergetickým, nulových, pasivním až aktivním směrem.

Náplň práce:
  • Organizační i odborné vedení malého týmu stavební projekce
  • Projekční činnost – zateplování objektů, stavební úpravy, přestavby, novostavby
  • V případě potřeby inženýrská a administrativní aj. činnost spojená s projekty i s prací pobočky (např. komunikace s dotčenými orgány a správci sítí, vlastníky pozemků apod.)
Požadujeme:
  • Organizační schopnosti
  • Praxe s vedením týmu výhodou
  • Autorizaci pro pozemní stavby
  • Pečlivost, pracovitost, efektivitu, spolehlivost
  • VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Dobrá znalost AutoCAD, příp. 3D programu (výhodou Revit)
  • Předchozí prokazatelná odborná praxe
  • Aktivní řidič
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní renomované společnosti v oblasti energetických dotací
  • Férové pracovní prostředí v pobočce firmy v Brně
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu i efektivitě (pobočky, týmu i jednotlivce)
  • Získání cenných zkušeností s kompletním průběhem a vedením zakázek, realizací aj.
  • Pro zaměstnance další benefity (stravenky, služební mobil, 5 týdnů ŘD)
  • Firemní školení a sportovní aktivity v rámci teambuildingů
  • Možnost firemního školení programu REVIT (kreslení v 3D)

Nástup možný po dohodě ihned!

Svoje písemné nabídky s profesním CV a s uvedením vlastní orientační představy očekávaného finančního ohodnocení i s aktuální fotografií prosím posílejte výhradně elektronicky na níže uvedený e-mailový kontakt.

Kontakt:
Energy Benefit Centre a.s.
Ing. Zdeněk Zachariáš - ředitel pobočky Brno, zdenek.zacharias@energy-benefit.cz
www.energy-benefit.cz

ZOBRAZIT PLNOU VERZI