logo TZB-info

Nabídky pracovních míst

Projektant pozemních staveb

vloženo:30.1.2018
firma:ALP consulting, s.r.o.
jméno:Inka Vondráčková
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha
Náplň práce:
  • práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích od studie po realizační dokumentaci a autorský dozor pod vedením hlavního inženýra projektu
  • spolupráce a podpora dalších složek společnosti (řízení výstavby a inženýrská činnost)
  • vytváření podnětů v rámci technické a technologické optimalizace projekčního řešení
  • přímá vazba na realizaci staveb v rámci výkonu autorského dozoru
  • zajímavé projekty od drobných staveb po rozsáhlé areály a komplexy
  • projektování ve 2D a 3D, využití platformy BIM
  • využití tvůrčích schopností, zodpovědný a samostatný přístup
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání (možnost i pro absolventy)
  • znalost práce v programech AutoCAD, SketchUp, MS Office, Autodesk REVIT
  • znalost AJ nebo NJ
Nabízíme:
  • práci na HPP
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • stabilní zázemí a odpovídající technické vybavení
  • moderní kanceláře na Praze 5 v blízkosti stanice metra
Benefity:
  • výuka cizích jazyků, odborná školení, vzdělávací kurzy
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování, mobilní telefon
  • podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivy

Nástup možný ihned

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

více informací

ZOBRAZIT PLNOU VERZI