logo TZB-info

Nabídky pracovních míst

Stavbyvedoucí, technik - voda, topení, plyn

vloženo:30.1.2018
firma:SETOP, s.r.o.
kontakt:lukasek@setop.cz
region:Jihomoravský kraj

Hledáte stabilní a dlouhodobou práci, v zavedené firmě, včetně zaškolení? Vedoucí hledá kolegu a příprava se těší na to, že někdo zrealizuje jejich úspěšné cenové nabídky. Hledáme Vás, možná že nejste ještě nejlepší stavbyvedoucí, technik, ale víte, že jím můžete být. Pak chceme, abyste se o tuto práci ucházel.

Požadujeme:
  • Jste technicky zdatný a dokážete věci dovést do konce?
  • Ovládáte rozpočtový program, cenové nabídky, víte co je to faktura a DPH?
  • Rozeznáte kotel od radiátoru, víte co je to tepelné čerpadlo, nebo kotlíková dotace?
  • Čtete si návod a projekt, nebo vyjádření správců sítí než se do něčeho pustíte?
A co u nás musíte zvládnout?
  • Koordinaci, zakázek
  • Budete 50% na stavbě a 50% v kanceláři
  • Komunikace s montéry a zákazníky
  • Zdravě selským rozumem umět vyhodnotit rizika a vyřešit je
Náplň práce:
  • Řídit několik zakázek a předat je v požadovaném termínu a kvalitě dle přání zákazníků
Nabízíme:
  • Získáte zajímavé, dlouhodobé, stabilní místo
  • Práci na plný úvazek na základě pracovní smlouvy
  • Posunete se u nás dopředu (zajímavé zakázky a školení)
  • Firma se neustále rozšiřuje a s produktivitou rostou i mzdy
  • Získáte časovou flexibilitu

Teď už tomu rozumíte, hledáme někoho kdo má stavebnictví, topení rád, kdo se toho na stavbě nebojí. Hledáme někoho kdo už má něco za sebou a rád využije, zázemí Naší firmy (projekce a týmu přípravářů).

Kontakt:
SETOP s.r.o., Brněnská 83, Holasice, www.setop.cz
Kontakt: Milan Lukášek, lukasek@setop.cz

Představení firmy:
Firma SETOP s.r.o. je přední Brněnskou firmou v oboru VODA TOPENÍ, PLYN. Od roku 2008 Vytváříme pro naše zákazníky nejlepší topení, kotle, koupelny a projekty topení. Poskytujeme servis pro deset velkých stabilních stavebních firem. V segmentu rodinných domů zajišťujeme kotelny plynové, tepelná čerpadla, kotelny na dřevo, podlahové topení, vyřízení například kotlíkových dotací, přípojky vody a kanalizace. Od roku 2015 máme vlastní středisko projekce a naši zákazníci dostanou servis s jediným cílem – spokojený zákazník se vrátí.

Reference na:
www.setop.cz/reference/
www.instagram.com/setopcz/

ZOBRAZIT PLNOU VERZI