logo TZB-info

Nátěry proti graffiti

Datum: 7.12.2017 4:49  |  Autor: Jiří Bohatý  |  Organizace: Bopo.cz s.r.o.  |  Firemní zpráva

Pomocí produktů z řady WallGard Graffiti od italské společnosti MAPEI se dokážete bránit vytvoření graffiti na Vašem majetku.

Bopo.cz s.r.o.

tel.:374 144 110
e-mail:
web:www.bopo.cz
Nátěry proti graffiti

Rozhodnutí, zda jsou graffiti uměním nebo zda se jedná o poškozování majetku, necháme na Vás. Pokud považujete graffiti za poškozování Vašeho majetku, máme na našem e-shopu nabídku produktů na odstranění a prevenci proti graffiti. Jedná se o produkt WallGard Graffiti Remower Gel a o produkt WallGard Graffiti Barrier od italské společnosti MAPEI.

WallGard Graffiti Remover gel je gelový čisticí prostředek pro odstraňování všech druhů graffiti ze všech druhů povrchů, které dosud nebyly ošetřeny ochranným nátěrem proti graffiti. Gel obsahuje zdravotně nezávadná rozpouštědla a biologicky odbouratelné látky. Nanáší se na graffiti štětcem a následně se odstraňuje tlakovou vodou nebo kartáčem a tekoucí vodou.

WallGard Graffiti Barrier je odstranitelná ochranná bariéra proti graffiti pro všechny druhy povrchů. Používá se jako ochranná vrstva pro porézní i neporézní pohledové plochy staveb. WallGard Graffiti Barrier se nanáší štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí. Grffiti vytvořené na takto ošetřeném povrchu se odstraňují pomocí teplé tlakové vody.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.