logo TZB-info

Nový 4M CAD 19 a Vánoční akce

Datum: 28.12.2017 4:34  |  Organizace: 4Mcad.cz  |  Firemní zpráva

CAD programy 4M nabízí možnost práce s technickými výkresy v DWG či DXF za velmi příznivé ceny. Vydání verze 4M CAD 19 CZ doprovází slevová akce na nové licence platná do 6. ledna.

4Mcad.cz
Foerstrova 961/17
779 00 Olomouc

tel.:+420 732 174 118
e-mail:
web:4mcad.cz

Nový 4M CAD 19 a Vánoční akce

Nová verze 19 načítá všechny aktuální formáty DWG výkresů a umožňuje také import DGN či podložení PDF podkladů. Byl zlepšen výkon pro práci s většími soubory a přibyly nové funkce pro práci s texty, pořadím zobrazení či výběr objektů ve výkrese. Nový příkaz BCOUNT vypíše bloky a jejich počet ve výběrové množině a usnadní tvorbu výkazů výměr.

4MCAD 19 je k dispozici v českém jazyce, ale umožňuje i přepnutí do anglického prostředí. Rozsáhlou dokumentaci v češtině naleznete na internetových stránkách programu, uživatelská podpora je poskytována zdarma.

Všechny verze je možné nezávazně testovat díky zkušebním verzím volně ke stažení. Pro objednávky nových licencí do 6.ledna 2018 nabízíme navíc zajímavé slevy!

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Kancelář, to je slovo, to má zvuk... (díl druhý)

18.1.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Jaké jsou minimální prostorové požadavky na kancelářské prostory, akustické požadavky, požadavky na osvětlení, barevnost nebo například požadavky, na tepelnou pohodu kancelářských prostor? Jak může vypadat vzorové řešení kancelářské budovy současnosti?

Nařízení vlády o bezpečnostním značení platí už druhý měsíc

13.1.2018 | Vlastimil Růžička, redakce a BOZPinfo
Od konce listopadu minulého roku platí nové nařízení vlády o bezpečnostním značení, týkající se vzhledu, umístění a provedení bezpečnostních značek a značení a zavedení signálů. Upozorňuje na to portál BOZPinfo, který monitoruje změny v legislativě v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.
Ilustrační obrázek zdroj: ESTAV.cz - KION otevřel ve Stříbře svůj nejmodernější závod

Předběžné údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi v závěru 2017

12.1.2018 | Industrial Research Forum
Industrial Research Forum oznamuje předběžné údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi ve 4. čtvrtletí 2017.

Kancelář, to je slovo, to má zvuk... (díl první)

10.1.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Víte, co se skrývá pod výrazem home office, kanceláře „open-space“ respektive „open-plan“, flexibilní kanceláře, coworkingové prostory, virtuální kanceláře nebo SOS, tak zvaný Syndrom Open-Space?

Praktický workshop na téma projektová příprava továrny organizovala DELTA v Linzi

29.12.2017 | DELTA Projektconsult s.r.o.
Společnosti DELTA, Fraunhofer Austria a step2solution uspořádali již podruhé v tomto roce praktický workshop zaměřený na téma projektové přípravy továrny, který byl plný zajímavých nápadů a praxí osvědčených zkušeností.
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.