logo TZB-info

Nehořlavé a izolační desky Thermax pro krbové obestavby

Datum: 11.1.2018 02:00  |  Organizace: Techno Physik Engineering GmbH  |  Firemní zpráva

Německý výrobce Techno-Physik Group je jedním z prvních výrobců desek na bázi vermikulitu na světe. Desky jsou prodávány pod názvy Themrax Eco, Thermax Eco Pro a Thermax Eco Plus.

Techno Physik Engineering GmbH
Mánesova 476
29001 Poděbrady

tel.:+420 602 395 535
e-mail:
web:www.thermax.cz
THERMAX Eco pro obestavbu krbových vložek
THERMAX Eco pro obestavbu krbových vložek

Každá z těchto desek je doporučena pro určitý typ obestavby a to buď izolační, sálavé nebo pro velkoplošné obestavby plynových krbových vložek.

Desky jsou kvalitní, velmi tvrdé s pevnými hranami, které se nedrolí. Mají ošetřen povrch proti absorpci vody, a tak je možno je použít i do vlhkých prostor. Nejsou ale určeny do venkovních prostor bez přístřeší pro otevřené venkovní obestavby.

Společnost Techno-Physik Group má velmi dobré technické zázemí s nabídkou výpočtů izolačních schopností a návrhu nejoptimálnějších řešení. Více informací naleznete na stránkách Techno-Physik Group.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

INFOTHERMA 2018 – tipy na stánky

16.1.2018 | redakce
Podívejte se, na jaké firmy a výrobky se můžete těšit na letošní Infothermě. Co bude nového?

Rozhovor o inteligentních regionech

15.1.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Ve volně zpracovaném rozhovoru s doc. Hiršem z katedry TZB VUT v Brně během konference Inteligentní regiony lze nalézt řadu zkušeností a postřehů, které vyplývají z jeho praktických zkušeností. Budování inteligentních regionů je moderní. Není však zadarmo a aby byly finance vynaloženy smysluplně, je nutné splnit řadu předpokladů. Teprve pak může inteligentní region přinést skutečný užitek a nestane se jen prázdným symbolem.

Nejnovější trendy ve vytápění, vzduchotechnice a domovních instalacích

14.1.2018 | Cech topenářů a instalatérů ČR
Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, která se koná 24.1.2018 (středa) na Výstaviště Černá louka Ostrava v kongresovém centru při XXV. ročníku mezinárodní výstavy INFOTHERMA 2018.

AMSP ČR zahajuje přelomové tažení na podporu rodinných firem

11.1.2018 | AMSP
Rodinné podniky, farmy a živnosti zažijí nejvýznamnější sezónu v naší novodobé historii. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zahajuje Rok rodinného podnikání 2018.

Výměna starého atmosférického plynového kotle za nový kondenzační kotel

8.1.2018 | Ing. Josef Hodboď, videoreportáž: Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Text a video popisují typickou výměnu starého závěsného kombinovaného plynového kotle v bytě. Důvodem výměny byla nejen snaha ušetřit za plyn, ale hlavně ochránit své zdraví a život, tj. odstranit rizika, která jsou spojena se staršími kotli s přívodem vzduchu z místnosti.
diskuse: 12 příspěvků, poslední 12.01.2018 18:41
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.